Ogłoszenia

ZAPROSZENIE dla mieszkańców powiatu hajnowskiego na spotkanie informacyjne dot. projektu NOWY START - 17 kwietnia

Kategoria: Ogłoszenia

W dniu 17 kwietnia 2018r. o godzinie 10.30 w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Hajnówce (ul. Piłsudskiego 10a) odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące projektu NOWY START prowadzonego przez Fundację Aktywizacja.

ZAPROSZENIE na Kurs Ratownika 2018

Kategoria: Ogłoszenia

Białostockie WOPR organizuje kurs na Ratownika Wodnego w Ośrodku Szkoleniowym TAMA w Rajgrodzie w dniach 02.-09.07.2018r. Wymagania uczestnictwa to ukończony 18 rok życia i dobra umiejętność pływania. Zapisy i bliższe informacje pod numerami telefonów: 604 278 593 i 690 006 469.

Zmiana dyżuru aptek

Kategoria: Ogłoszenia

Starostwo Powiatowe w Hajnówce uprzejmie informuje, że w maju nastąpi zmiana dyżuru aptek.

Turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS

Kategoria: Ogłoszenia

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w okresie wakacji letnich organizuje turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników ubezpieczonych w Kasie. Wypoczynek dzieci łączony jest
z programem rehabilitacji leczniczej w zakresie wad postawy i chorób układu ruchu oraz układu oddechowego. Dzieci kierowane na turnus rehabilitacyjny muszą być samodzielne i zdolne do samoobsługi. Turnus rehabilitacyjny trwa 21 dni.

Jeśli masz pytania przy rozliczeniu PIT, zadzwoń 12 kwietnia

Kategoria: Ogłoszenia

Już w najbliższy czwartek (12 kwietnia) specjaliści z Ministerstwa Finansów (MF) będą pomagać w rozliczeniu rocznych deklaracji podatkowych. Wystarczy zadzwonić w godzinach 10.00 – 13.00 do MF i zapytać ekspertów o radę.

INFORMACJA dla mieszkańców terenów, na których zostaną wyłożone przynęty ze szczepionką przeciw wściekliźnie lisów - 7-14 kwiecień

Kategoria: Ogłoszenia

Informacja dla mieszkańców terenów, na których zostaną wyłożone przynęty ze szczepionką do zwalczania wścieklizny u lisów wolno żyjących w akcji wiosennej 2018 roku.

Zaproszenie na szkolenie

Kategoria: Ogłoszenia

Zaproszenie na II Kongres Geodetów Polskich

Kategoria: Ogłoszenia

Kongres Geodetów PolskichProszę o umieszczenie informacji (plakat w załączniku) o II KongresieGeodetów Polskich na tablicy ogłoszeń waszego urzędu.

Szkolenia z zakresu nowej ustawy turystycznej

Kategoria: Ogłoszenia

Od 1 lipca 2018 wchodzi w życie ustawa o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych.

ZAWIADOMIENIE

Kategoria: Ogłoszenia

Hajnówka, dn. 07.03.2018 r.

GK.6620.11.23.2015

 

 

ZAWIADOMIENIE