Sport

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy informuje: Czwarta kolejka II Rundy Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym

Kategoria: Sport

zdjęcie grupoweW czwartej kolejce do najciekawszego spotkania doszło w Siemiatyczach, gdzie gospodarze podejmowali Team Śledzianów Ciechanowiec. Po pierwszych czterech spotkaniach wynik brzmiał 1: 3 wszystko wskazywało, że mecz będzie bardzo zacięty. Jednak kolejne mecze, to same zwycięstwa drużyny z Siemiatycz i wynik końcowy 7: 3.

Zapraszamy do głosowania na najpopularniejszych Sportowców i Trenerów Ziemi Hajnowskiej

Kategoria: Sport

Trwa głosowanie na najpopularniejszych Sportowców i Trenerów nominowanych do plebiscytów organizowanych przez „Wieści Podlaskie" o tytuł „Najpopularniejszego Sportowca Ziemi Hajnowskiej 2017" oraz o tytułu „Najpopularniejszego Trenera Ziemi Hajnowskiej 2017". Serdecznie zapraszamy do udziału w głosowaniu.

Głosowanie odbywa się na stronie: wiescipodlaskie.eu do dnia 15 kwietnia 2018 r.

MOBILNA AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW W HAJNÓWCE

Kategoria: Sport

Mobilna Akademia Młodych Orłów jest nowym innowacyjnym projektem Polskiego Związku Piłki Nożnej w Warszawie.

Małgorzata Karpiuk obroniła tytuł Międzywojewódzkiego Mistrza Młodzików w biegach przełajowych na dystansie 2,5 km.

Kategoria: Sport

zawodyTegoroczne Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegach Przełajowych woj. lubelskiego i podlaskiego odbyły się 24 marca 2018 r.w sobotę, naterenie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Chełmie.

ZAPISY na Półmaraton Hajnowski od 9 kwietnia 2018r.

Kategoria: Sport

Drodzy Biegacze! Zapraszamy do Hajnówki - przyjaznego miejsca, do którego można uciec od codziennych trosk i kłopotów, gdzie znajdziecie ukojenie dla ciała i duszy. Natura bowiem hojnie obdarowała naszą ziemię piękną, zieloną puszczą i malowniczymi krajobrazami. Czasu co prawda jeszcze sporo, ale przypominamy, że aby znaleźć się na liście startowej wystarczy zalogować się i wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie naszego partnera www.maratonypolskie.pl, dokładnie TUTAJ

Zapisy ruszają 9 kwietnia o godz. 8.00

Najwyższy stopień podium "Orlików " Puszczy Hajnówka na turnieju halowym piłki nożnej w Mońkach.

Kategoria: Sport

zdjęcie pamiątkoweW dniu 3 marca 2018r. drużyna "Orlików" KS Puszcza z powodzeniem uczestniczyła w turnieju halowym piłki nożnej w Mońkach. Młodzi hajnowscy adepci piłki nożnej godnie reprezentowali nasze miasto i wygrali wszystkie swoje mecze.

Medale zawodników KS PARKIET HAJNÓWKA w Mistrzostwach Polski LZS

Kategoria: Sport

na podiumMiejscowość Zerków w województwie wielkopolskim jest z pewnością przyjazna dla biegaczy na średnie i długie dystanse w biegach przełajowych. Żerków, w sobotę 03 marca 2018r. gościła na swoim terenie biegaczy z całego kraju, którzy walczyli o tytuły Mistrza Polski Krajowego Zrzeszenia LZS.

Hajnowianie w Halowych Mistrzostwach Polski w Toruniu

Kategoria: Sport

Miniony weekend (9-11 lutego 2018r.)był pełen emocji dla kibiców lekkiej atletyki naszego województwa. Nasi lekkoatleci rywalizowali o tytuły Halowego Mistrza Polski w konkurencjach lekkoatletycznych, w pięknej Hali Arena w Toruniu.

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy informuje: Pierwsza kolejka II Rundy Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym

Kategoria: Sport

skład zespołówZmiany w Regulaminie, co do zwiększenia z siedmiu do dziesięciu spotkań znacznie uatrakcyjniły rozgrywki.

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy informuje: Ostatnia kolejka I Rundy Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym

Kategoria: Sport

Ostatnia kolejka pierwszej rundy uwidoczniła, kto jest pretendentem drużynowym do piezdjęcie grupowerwszego miejsca. Zgodnie z oczekiwaniami najrówniejszym składem dysponuje Team Śledzianów Ciechanowiec, który nie poniósł żadnej porażki i z 2 punktową przewagą, wyprzedza Siemiatycze i „Top spin” Siemiatycze. Indywidualnie na prowadzenie wysunął się Rafał Moczulski („Top spin” Siemiatycze) – 15 pkt. Tuż za nim po 14 punktów mają Daniel Sawicki (Siemiatycze) i Wojciech Jadczuk (Team Śledzianów Ciechanowiec).