Kultura

ZAPROSZENIE na XXXVII Międzynarodowy Festiwal Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej 7-12 maja 2018

Kategoria: Kultura

LOGOJedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie i na świecie o grubo ponad trzydziestoletniej tradycji, cieszące się niesłabnącą popularnością, goszczące rokrocznie ponad tysiąc śpiewaków z różnych krajów oraz kilkuset gości, którzy zjeżdżają się, by wsłuchać się w piękno chrześcijańskiej muzyki – oto Międzynarodowy Festiwal Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.

Warsztaty rękodzielnicze – pająk ludowy, 19.04.2018

Kategoria: Kultura

plakatMiejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Kleszczelach po raz kolejny organizuje warsztaty ze znaną artystką Elizą Proszczuk, których celem jest stworzenie instalacji artystycznej inspirowanej twórczością ludową, a dokładniej Pająkiem ludowym.

Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. T. Rakowieckiego zaprasza na spotkania w ramach akcji Zielony Tydzień

Kategoria: Kultura

17 kwietnia godz. 17.00 (wtorek)
„Lekcja pokory” – pokaz filmu z cyklu „Czytanie Puszczy” oraz spotkanie z bohaterem filmu ornitologiem prof. Tomaszem Wesołowskim  i reżyserką Beatą Hyży-Czołpińską.

STAND UP w Muzeum 20.04.2018

Kategoria: Kultura

plakat stand upPo udanym jesiennym stand-up-ie na SCENIE W MOZAIKARNI Muzeum Białoruskiego w Hajnówce mamy przyjemność poinformować, iż w tym roku przygotowaliśmy kilka odsłon stand-upu w Muzeum. Zapraszamy na wiosenną odsłonę.

Na rozliczenie PIT zostało ponad dwa tygodnie

Kategoria: Kultura

Niebawem kończy się czas na złożenie zeznania PIT za ubiegły rok. Nie czekaj z tym do ostatniej chwili, już dziś złóż swój PIT przez Internet. Zobacz z jakich usług przygotowanych przez skarbówkę możesz jeszcze skorzystać w ostatnich tygodniach kampanii podatkowej.

Miejsca Przyjazne Rowerzystom na Szlaku Green Velo - trwa nabór

Kategoria: Kultura

W imieniu Zarządu Województwa Podlaskiego, będącego Organizatorem Systemu Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom na podlaskim odcinku Szlaku Rowerowego Green Velo, informujemy o rozpoczęciu od dnia 4 kwietnia 2018 roku naboru podmiotów zainteresowanych uzyskaniem statusu "Miejsca Przyjaznego Rowerzystom" na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

Zapraszamy do udziału w rajdzie rowerowym na Białorusi!

Kategoria: Kultura

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Hajnówce zaprasza do udziału w ostatnim etapie rajdu rowerowego w Puszczy Białowieskiej na Białorusi w dn. 28-29.04.2018 r.

Koncert John Clifton, 26.04.2018

Kategoria: Kultura

KINO CINEMA LUMIERE w Hajnówce, 16.04.2018

Kategoria: Kultura

KINO CINEMA LUMIERE w HAJNÓWCE

16 kwiecień 2018 (poniedziałek), Hajnowski Dom Kultury

ZAPROSZENIE- na RECITAL PIOTRA BAŁTROCZYKA - 20 maja 2018r.

Kategoria: Kultura

RECITAL PIOTRA BAŁTROCZYKA