O regionie Puszczy Białowieskiej w Japonii

Kategoria: A to ciekawe

marcinekPuszcza Białowieska zdobywa fanów na całym świecie – w końcu malowniczym krajobrazom, pięknej kulturze i oczywiście żubrowi – ciężko się oprzeć :).

Tym razem przyrodnicze, kulturowe i turystyczne atrakcje poznają mieszkańcy Japonii. Artykuły informacyjne o regionie Puszczy Białowieskiej ukazały się w gazecie informacyjnej, wydawanej na obszar prefektury (województwa) Fukushima autorstwa Pani Małgorzaty Kikuchi z Japonii. Teksty o regionie to efekt wizyty dziennikarek reprezentujących biuro turystyczne z Japonii zorganizowanej przez LOT "Region Puszczy Białowieskiej jesienią 2017 r. Panie Małgorzata, Elżbieta i Barbara odwiedziły m.in. BPN oraz wioskę tematyczną „Wieś Drewniana w Borysówce. Dzięki uprzejmości mieszkańców regionu, nasi goście mogli dosłownie posmakować kultury regionu, poznać infrastrukturę turystyczną i zobaczyć przyrodnicze skarby Puszczy Białowieskiej.

Artykuły o Puszczy Białowieskiej to świetna promocja regionu i województwa za granicą. Czy żubr podbił serca Japończyków przekonamy się w nadchodzącym sezonie turystycznym.

Artykuły o Puszczy Białowieskiej:

Na temat wsi tematycznej - Wieś Drewniana w Borysówce: http://www.fukushima-net.com/sites/content/2201

Na temat Puszczy Białowieskiej: http://www.fukushima-net.com/sites/content/2207

Fotografie: http://www.fukushima-net.com/sites/glist/9/page:1;

http://www.fukushima-net.com/sites/glist/9/page:2

 

Katarzyna Miszczuk

fot. Małgorzata Kikuchi