POLREGIO informuje: Zmiana rozkładu jazdy pociągów POLREGIO na trasie Białystok – Czeremcha

Kategoria: Informacje prasowe

Od piątku, 11 sierpnia 2017 roku, z powodu prac modernizacyjnych, nastąpi zmiana rozkładu jazdy pociągów Przewozów Regionalnych na trasie Białystok - Czeremcha.

Trwa modernizacja linii kolejowej Białystok – Czeremcha. Od 11 sierpnia br. rozpoczyna się druga faza prac remontowych. W związku z powyższym ulegnie zmianie organizacja przewozów na tej trasie. Ruch pociągów zostanie przywrócony na odcinku z Białegostoku do Bielska Podlaskiego, a prace wymagające całkowitego wstrzymania ruchu pociągów przeniosą się na odcinek Bielsk Podlaski - Czeremcha. Zostanie uruchomiona autobusowa komunikacja zastępcza. Niektóre przystanki kolejowe z powodu braku możliwości dojazdu, nie będą obsługiwane przez autobusy komunikacji zastępczej lub będą przeniesione w inne miejsca. I tak, od 11 sierpnia nie będą obsługiwane przystanki kolejowe w Podbielu i Gregorowcach, a w Lewkach, Suchowolcach i Kleszczelach autobusy będą się zatrzymywały na przystankach PKS w tych miejscowościach. Przejazd w autobusach komunikacji zastępczej, oznakowanych logo POLREGIO, odbywa się na podstawie biletów kolejowych.
W autobusach nie ma możliwości przewozu rowerów i wózków.

Pasażerowie proszeni są o dokładne zapoznanie się z rozkładem jazdy pociągów przed planowaną podróżą. Informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać w kasach biletowych, pod numerem telefonu infolinii Przewozów Regionalnych 703 20 20 20 (czynnej całą dobę) oraz w wyszukiwarce internetowej na stronie www.polregio.pl  

Pozostałe pociągi POLREGIO na terenie województwa podlaskiego będą kursowały bez zmian.

Załącznik:

Ważny rozkład jazdy trasa Białystok - Bielsk Podlaski - Czeremcha