Promocja Puszczy Białowieskiej w Hiszpanii - artykuł w najpopularniejszym hiszpańskim dzienniku El Pais

Kategoria: Informacje prasowe

okładkaDziennikarze z "El Viajero", czyli dodatku o podróżach do największego w Hiszpanii dziennika El Pais, spędzili w czerwcu, w województwie podlaskim prawie dwa tygodnie.

Żubr z Puszczy Białowieskiej umieszczony na okładce "El Viajero" zachęcał Hiszpanów do odwiedzenia naszego regionu, a samo Podlaskie zostało opisane jako miejsce z wyjątkową fauną i florą, o bogatej historii i położone na styku kultur. Podkreślono też dobre warunki do uprawiania turystyki aktywnej, dużą liczbę szlaków rowerowych i bogatą ofertę spływów kajakiem.

W regionie Puszczy Białowieskiej hiszpańscy dziennikarze odwiedzili między innymi: W regionie Puszczy Białowieskiej hiszpańscy dziennikarze odwiedzili między innymi: Białowieski
Park Narodowy, Krainę Otwartych Okiennic, Skit św. Antoniego i Teodozjusza Pieczerskich w Odrynkach, Sobór Św. Trójcy w Hajnówce, oprowadzali ich przewodnicy PTTK w Białowieży, Białowieskiego Parku Narodowego, noclegu udzieliły Apartamenty Stoczek 1929, a lokalnej kuchni skosztowali m. in. w Stoczku 1929 w Białowieży i hajnowskiej "Starówce". Program pobytu w regionie Puszczy Białowieskiej przygotowała Lokalna Organizacja Turystyczna "Region Puszczy Białowieskiej" we współpracy z Podlaską Regionalną Organizacją Turystyczną.

Cały artykuł można przeczytać: tutaj
https://elviajero.elpais.com

lub pobrać: tu
http://www.podlaskieit.pl/uploads/Polonia%20El%20Pais%20Viajero%20-%2007072017.PDF

http://www.podlaskieit.pl/uploads/images/El%20Viajero%20-%20ok%C5%82adka.jpg

 

Lokalna Organizacja Turystyczna "Region Puszczy Białowieskiej"

okładka